Samsung de vânzare în Timișoara

37 de rezultate

Cele mai noi
Samsung Galaxy S25 5G 12GB – 128GB DualSIM Navy
SamsungSamsung Galaxy S25 5G 12GB – 128GB DualSIM Navy2.599 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung Galaxy S22 – 128Gb – 8Gb ram – Pink
SamsungSamsung Galaxy S22 – 128Gb – 8Gb ram – Pink899 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung Galaxy S24 FE, Dual SIM, 8GB RAM, 128GB, 5G, Graphite
SamsungSamsung Galaxy S24 FE, Dual SIM, 8GB RAM, 128GB, 5G, Graphite2.100 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A06 64GB 4GB RAM Dual-Sim Light Blue
SamsungSamsung A06 64GB 4GB RAM Dual-Sim Light Blue499 leiTimișoara, Timiș · 64 GB
Samsung S25 ULTRA 5G 6.9″ 12GB Ram – 256GB DualSIM Titanium Silver Blue
SamsungSamsung S25 ULTRA 5G 6.9″ 12GB Ram – 256GB DualSIM Titanium Silver Blue5.290 leiTimișoara, Timiș · Nou
Samsung Galaxy S25 5G 12GB RAM 128GB DualSIM Silver
SamsungSamsung Galaxy S25 5G 12GB RAM 128GB DualSIM Silver3.100 leiTimișoara, Timiș · Nou
Samsung S25 5G 12GB ram – 128GB DualSIM Navy
SamsungSamsung S25 5G 12GB ram – 128GB DualSIM Navy3.350 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung S25 ULTRA 5G 6.9″ 12GB Ram – 256GB DualSIM Titanium Black
SamsungSamsung S25 ULTRA 5G 6.9″ 12GB Ram – 256GB DualSIM Titanium Black4.999 leiTimișoara, Timiș · Nou
Samsung S24 5G 6.2″ 8GB 128GB DualSIM Amber Yellow
SamsungSamsung S24 5G 6.2″ 8GB 128GB DualSIM Amber Yellow2.600 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Graphite
SamsungSamsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Graphite1.650 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Olive
SamsungSamsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Olive1.650 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Gray
SamsungSamsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Gray1.650 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A56 5G 256Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Gray
SamsungSamsung A56 5G 256Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Gray1.850 leiTimișoara, Timiș · 256 GB
Samsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Pink
SamsungSamsung A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Pink1.730 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A26 5G A266 128GB 6GB DualSIM White
SamsungSamsung A26 5G A266 128GB 6GB DualSIM White1.050 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A26 5G A266 128GB 6GB DualSIM Black
SamsungSamsung A26 5G A266 128GB 6GB DualSIM Black1.050 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung S25 5G 12GB ram – 128GB DualSIM Icy Blue
SamsungSamsung S25 5G 12GB ram – 128GB DualSIM Icy Blue3.099 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung A56 5G 256Gb 8Gb Ram Dual SIM Awesome Graphite
SamsungSamsung A56 5G 256Gb 8Gb Ram Dual SIM Awesome Graphite1.850 leiTimișoara, Timiș · 256 GB
Samsung Galaxy A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Gray
SamsungSamsung Galaxy A56 5G 128Gb 8Gb Ram Dual SIM Light Gray1.250 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung Galaxy S25 5G 12GB ram – 128GB DualSIM Blue
SamsungSamsung Galaxy S25 5G 12GB ram – 128GB DualSIM Blue2.150 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung Galaxy A57 5G – 128Gb Liliac
SamsungSamsung Galaxy A57 5G – 128Gb Liliac1.690 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung Galaxy Z Fold 6, 256Gb, 12 Gb Ram, Silver
SamsungSamsung Galaxy Z Fold 6, 256Gb, 12 Gb Ram, Silver2.899 leiTimișoara, Timiș · 256 GB
Samsung Galaxy A37 5G- 128Gb Green
SamsungSamsung Galaxy A37 5G- 128Gb Green1.490 leiTimișoara, Timiș · 128 GB
Samsung Galaxy A37 5G – 128Gb Chacoal
SamsungSamsung Galaxy A37 5G – 128Gb Chacoal1.490 leiTimișoara, Timiș · 128 GB

Samsung de vânzare în Timișoara pe Vinde.online

Acum sunt 37 de anunțuri active. Prețul median este 1.850 lei, iar cele mai multe anunțuri sunt între 1.050 și 5.290 lei.

Categorii

Categorii în orașe

Orașe și județe