Apartamente de vânzare cu 3 camere în Timișoara

13 rezultate

Cele mai noi
Ocazie! 3 Camere Premium Torontalului + Parcare Inclusă | Timisoara
Apartamente de vânzareOcazie! 3 Camere Premium Torontalului + Parcare Inclusă | Timisoara120.000 EURApartament3 camere60 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament tip penthuse, 3 camere, 2 bai, Torontalului
Apartamente de vânzareApartament tip penthuse, 3 camere, 2 bai, Torontalului270.000 EURApartament3 camere99 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament de lux, 3 camere, cladire istorica, zona Traian
Apartamente de vânzareApartament de lux, 3 camere, cladire istorica, zona Traian345.000 EURApartament3 camere129 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament cu 3 camere, open space, in Braytim
Apartamente de vânzareApartament cu 3 camere, open space, in Braytim174.900 EURApartament3 camere69 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament cu 3 camere, open space, in Braytim
Apartamente de vânzareApartament cu 3 camere, open space, in Braytim170.000 EURApartament3 camere67 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament de lux cu 3 camere, 2 bai, in Torontalului
Apartamente de vânzareApartament de lux cu 3 camere, 2 bai, in Torontalului209.900 EURApartament3 camere71 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament cu 3 camere, 2 bai, zona Take Ionescu
Apartamente de vânzareApartament cu 3 camere, 2 bai, zona Take Ionescu319.000 EURApartament3 camere74 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Penthouse cu 3 camere, vedere panoramica, zona Torontalului
Apartamente de vânzarePenthouse cu 3 camere, vedere panoramica, zona Torontalului228.000 EURApartament3 camere102 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Penthouse cu 3 camere, vedere panoramica, zona Torontalului
Apartamente de vânzarePenthouse cu 3 camere, vedere panoramica, zona Torontalului196.000 EURApartament3 camere108 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament modern cu 3 camere, 2 bai, zona Take Ionescu
Apartamente de vânzareApartament modern cu 3 camere, 2 bai, zona Take Ionescu318.000 EURApartament3 camere75 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament cu 3 camere, semidecomandat, zona Dacia
Apartamente de vânzareApartament cu 3 camere, semidecomandat, zona Dacia85.000 EURApartament3 camere43 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament cu 3 camere, etaj intermediar, zona Torontalului
Apartamente de vânzareApartament cu 3 camere, etaj intermediar, zona Torontalului172.500 EURApartament3 camere73 m²Timișoara, Timiș · Apartament
Apartament de lux, vedere panoramica, zona Soarelui
Apartamente de vânzareApartament de lux, vedere panoramica, zona Soarelui185.000 EURApartament3 camere66 m²Timișoara, Timiș · Apartament

Apartamente de vânzare cu 3 camere în Timișoara pe vinde.online

Acum sunt 13 anunțuri active. La vânzare, prețul median este 196.000 EUR, iar cele mai multe anunțuri sunt între 120.000 și 319.000 EUR. Cele mai multe sunt în zonele Torontalului (6), Take Ionescu (2), Braytim (2).

Vezi și

Apartamente de vânzare (119) · Toate anunțurile din Timișoara (264)

Alte categorii în Timișoara

Imobiliare (146) · Apartamente de închiriat (93) · Electronice și electrocasnice (15) · Auto, moto și ambarcațiuni (7) · Smartwatch (7) · Accesorii telefoane (4) · Case de vânzare (4) · Case de închiriat (4)

Apartamente de vânzare în alte orașe din județ

Giroc (5)

Caută după oraș sau categorie